Služby a zkušenosti

Používáme ověřené technologie a nástroje.

Technologie které využijeme při tvorbě vašich projektů si můžete prohlédnout níže. Nejsme žádní suchaři a nebojíme se nabídnout inovativní řešení.

servicesimg

Služby

Vyberte si to co potřebujete

Grafické návrhy

Pokud potřebujete pro projekt vytvořit grafiku, UI/UX návrh nebo pokročilý prototyp, víme jak na to a nebojíme se žádné výzvy.

Grafické práce

Používáme moderní prostředí Sketch a Figma, které vám poskytneme prostřednictvím cloudového řešení. Díky tomu můžete do tvorby designu přispívat komentáři a vašimi nápady.
Mám zájem

Vývoj mobilní aplikace

Mobilní aplikace jsou dnes velmi populárním produktem, který vaše zákazníky ohromí. Nabízíme jak multiplatformní tak i nativní aplikace.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace v sobě většinou obsahuje jak grafické práce, tak i tvorbu webu a její rozsah záleží jen na vašich požadavcích. Naše aplikace mají velkou spolehlivost a velký dosah.
Mám zájem

Váš vlastní e-shop

Rozhodli jste se posunout svůj byznys i do Online prostředí? Vytvoříme vám e-shop na míru a doporučíme kvalitní marketingové služby.

Váš vlastní e-shop

Každý e-shop je rozsáhlá záležitost. Výzvy a překážky na něm však překonáváme z lehkostí a dostanete tak prvotřídní produkt vyladění k požitku z nakupování.
Mám zájem

Udržitelné řešení

Kvalitní produkt si vždy žádá i kvalitní podporu, proto jsou naše produkty postaveny na ověřených a inovativních službách.

Udržitelné řešení

Firebase, Ionic, Angular, Swift, WordPress, WooCommerce nebo Amazon AWS jsou moderní technologie, které poskytují našim produktům dlouhodobou životnost a udržitelnost.
Mám zájem

Nenašli jste co jste potřebovali?

Hledáte unikátní řešení? Nabízíme více než jen tvorbu webových stránek, e-shopů a mobilních aplikací. Nabízíme také tvorbu interních systémů jak front-endu nebo back-endu. V případě zajímavých projektů se nebojíme pustit i do IOT vývoje jako jsou kiosky, propojení systémů a další.

Přečtěte si o naší tvorbě

Prohlížejte si příspěvky po kategoriích

Vývojový stack

Náš vývojový tým používá zejména moderní a škálovatelné technologie k poskytování mobilní nebo webové aplikace. Tyto nástroje nám dovolují vytvořit kvalitní a udržitelné produkty do budoucna.