Podporujeme růst vašeho digitálního podnikání

Naše služby

Od vašeho nápadu až po realizaci a údržbu.

undraw web devices re m8sc

Zaměřujeme se převážně na vývoj webových stránek, e-shopů a mobilních aplikací

Jsme skupina nezávislých vývojářů, grafiků, fotografů a filmařů, kteří společně pod jednou virtuální střechou tvoří Vaše rostoucí digitální podnikání. A nabízí vám velkou škálu digitálních zkušeností. 

Tvoříme výhradně zakázková řešení

Vytváříme zakázková řešení podle specifikací zákazníka ve střední cenové třídě

Weby a e-shopy

Weby a e-shopy vytváříme na WordPress a WooCommerce s využitím Elementor Pro. Stránky jsou plně responzivní, uživatelsky přívětivé a snadno upravitelné. WooCommerce nám zase umožňuje jednoduchou správu e-shopu.

Grafické práce

Poskytujeme grafické práce, návrhy UI/UX a prototyping pro vizuálně atraktivní a uživatelsky přívětivé rozhraní. Profesionální služby s důrazem na použitelnost a testování před implementací. Zlepšte svou značku a uživatelskou zkušenost s našimi designovými řešeními.

Mobilní aplikace

Nabízíme vývoj mobilních aplikací ve frameworku Ionic a Capacitor pro iOS, Android a PWA. Profesionální vývoj s atraktivním designem a plnou funkcionalitou. Moderní a uživatelsky přívětivé aplikace, které splní vaše potřeby.

Vytvoříme Vám to co vy potřebujete

Naše nabídka zahrnuje zakázkový vývoj mobilních aplikací a webových řešení, který se přizpůsobuje potřebám zákazníka. Ceny řešení se liší podle rozsahu a náročnosti jednotlivých projektů, s rozmezím často mezi 30.000 – 500.000 Kč.

Úspěch aplikace nebo e-shopu vyžaduje pravidelnou údržbu a neustálý vývoj.

Weby & e-shopy

Navrhneme web nebo e-shop aby vyhovoval vám a vašim klientům

undraw team collaboration re ow29

Web nebo e-shop se nemá líbit vám, ale vašim zákazníkům

Naše weby procházejí uživatelským testováním, aby byly uživatelsky přívětivé a splnily nejnovější standardy. Po dokončení projektu pokračujeme v jeho vylepšování a servisu, přičemž aktivně spolupracujeme s vámi, abychom zajistili optimální výkon a funkcionalitu vašeho webu i po jeho nasazení.

Grafické práce

Od návrhu po předání digitálních materiálů

undraw complete design re h75h

UI/UX návrhy, prototyping, branding

Naše služby zahrnují grafické práce, návrhy UI/UX a prototyping pro vaše projekty. Poskytujeme profesionální a kreativní grafické práce, které zahrnují tvorbu vizuálně atraktivních designů a uživatelsky přívětivých rozhraní.

Naše návrhy UI/UX jsou zaměřeny na maximální uživatelský komfort a efektivitu, s důrazem na použitelnost a přívětivost pro uživatele. Provádíme také prototyping, který umožňuje testování a validaci návrhů před jejich implementací, což vede k lepšímu výslednému produktu. S našimi grafickými pracemi, návrhy UI/UX a prototypingem získáte kvalitní designová řešení, která posilní vaši značku a zlepší uživatelskou zkušenost vašich produktů nebo služeb.

Mobilní aplikace & PWA

Mobilní aplikace jsou dnes nedílnou součástí nás všech

undraw progressive app m 9 ms

Mobilní aplikace nebo PWA aplikace

Nabízíme vývoj mobilních aplikací ve frameworku Ionic a Capacitor, které umožňují rychlé a efektivní vytváření špičkových mobilních aplikací pro různé platformy, jako jsou iOS, Android a Progressive Web Apps (PWA). S využitím moderních technologií a nástrojů nabízíme profesionální vývoj aplikací s atraktivním uživatelským rozhraním, plnou funkcionalitou a optimalizovaným výkonem.

Naše služby zahrnují kompletní vývoj aplikace, včetně designu, implementace funkcí, testování a nasazení do obchodu s aplikacemi. S našimi mobilními aplikacemi ve frameworku Ionic a Capacitor získáte moderní a uživatelsky přívětivou aplikaci, která splní vaše potřeby a cíle pro mobilní platformy.

Nástroje, které používáme

Vždy volíme ty nejlepší nástroje pro váš projekt

Používáme to co vy potřebujete

Náš tým vývojářů a grafiků používá moderní a škálovatelné technologie a nástroje především k tvorbě mobilních a webových aplikací a k návrhu grafických podkladů. Díky nim jsme schopni vytvářet kvalitní a udržitelné produkty i do budoucna. Rádi bychom vám představili seznam technologií, které používáme při vývoji webů a mobilních aplikací a dalších užitečných nástrojů.

Používáme open-source nástroje, které mají dlouholetou tradici

Backend

Firebase

C/C++

Frontend

Angular

JavaScript

TypeScript

SCSS

HTML5

Figma

Sketch

Frameworky a nástroje

Laravel

WordPress

Express

NPM

Algolia

Docker

Jazyky

TypeScript

Swift

Java / Kotlin

C/C++

Frameworky a nástroje

Figma

Angular

Capacitor

Stencil

SwiftUI

UIKit

Algolia

Docker

Crashlytics

TestFlight

GitHub

GitLab

Databáze

Firebase

MySQL

SQLite

CoreData

Shared
Preferences

Další nástroje

App Store

Google Play

PWA, WEB

Amazon S3

AWS

Docker

Algolia

Figma

Dribbble

Slack

Stripe

Apple Pay

Google Pay

Apple

GIT

LESS

Kontaktujte nás

Awwwesome je tu, aby vám poskytla skvělý zážitek s našimi produkty a službami a usnadnili jsme vám vývoj softwaru. Jsme připraveni vám poskytnout odpovědi na jakékoliv dotazy nebo vám nabídnout potřebnou podporu. Kontaktujte nás prostřednictvím následujících kontaktů v zápatí stránky nebo vyplněním formuláře a rádi vám co nejdříve odpovíme.

project portfolio

Napište Nám