Služby a zkušenosti

Používáme ověřené technologie a nástroje.

Technologie které využijeme při tvorbě vašich projektů si můžete prohlédnout níže. Nejsme žádní suchaři a nebojíme se nabídnout inovativní řešení.

servicesimg

Služby

Vyberte si to co potřebujete

Grafické návrhy

Pokud potřebujete pro projekt vytvořit grafiku, UI/UX návrh nebo pokročilý prototyp, víme jak na to a nebojíme se žádné výzvy.

Grafické práce

Používáme moderní prostředí Sketch a Figma, které vám poskytneme prostřednictvím cloudového řešení. Díky tomu můžete do tvorby designu přispívat komentáři a vašimi nápady.
Mám zájem

Vývoj mobilní aplikace

Mobilní aplikace jsou dnes velmi populárním produktem, který vaše zákazníky ohromí. Nabízíme jak multiplatformní tak i nativní aplikace.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace v sobě většinou obsahuje jak grafické práce, tak i tvorbu webu a její rozsah záleží jen na vašich požadavcích. Naše aplikace mají velkou spolehlivost a velký dosah.
Mám zájem

Váš vlastní e-shop

Rozhodli jste se posunout svůj byznys i do Online prostředí? Vytvoříme vám e-shop na míru a doporučíme kvalitní marketingové služby.

Váš vlastní e-shop

Každý e-shop je rozsáhlá záležitost. Výzvy a překážky na něm však překonáváme z lehkostí a dostanete tak prvotřídní produkt vyladění k požitku z nakupování.
Mám zájem

Udržitelné řešení

Kvalitní produkt si vždy žádá i kvalitní podporu, proto jsou naše produkty postaveny na ověřených a inovativních službách.

Udržitelné řešení

Firebase, Ionic, Angular, Swift, WordPress, WooCommerce nebo Amazon AWS jsou moderní technologie, které poskytují našim produktům dlouhodobou životnost a udržitelnost.
Mám zájem

Vývojový stack

Náš vývojový tým používá zejména moderní a škálovatelné technologie k poskytování mobilních nebo webových aplikací. Tyto nástroje nám dovolují vytvořit kvalitní a udržitelné produkty do budoucna. Seznamte se s technologiemi, které využíváme pro vývoj webu, mobilních aplikací a dalšími užitečnými nástroji.

Backend

Node.JS

PHP

Firebase

C/C++

Frontend

Angular

JavaScript

TypeScript

SCSS

HTML5

Figma

Sketch

Frameworky a nástroje

Laravel

WordPress

Express

NPM

Algolia

Docker

Jazyky

TypeScript

Swift

Java / Kotlin

C/C++

Frameworky a nástroje

Figma

Angular

Capacitor

Stencil

SwiftUI

UIKit

Algolia

Docker

Crashlytics

TestFlight

GitHub

GitLab

Databáze

Firebase

MySQL

SQLite

CoreData

Shared
Preferences

Další nástroje

App Store

Google Play

PWA, WEB

Amazon S3

AWS

Docker

Algolia

Figma

Dribbble

Slack

Stripe

Apple Pay

Google Pay

Apple

GIT

LESS

Nenašli jste co jste potřebovali?

Hledáte unikátní řešení? Nabízíme více než jen tvorbu webových stránek, e-shopů a mobilních aplikací. Nabízíme také tvorbu interních systémů jak front-endu nebo back-endu. V případě zajímavých projektů se nebojíme pustit i do IOT vývoje jako jsou kiosky, propojení systémů a další.