Aplikace LetJob

Mobilní aplikace zaměřená na nabídku a poptávku práce, výpomocí a brigád ve vašem okolí s funkcí chytrého kalendáře a dalších vychytávek.

LetJob je inzertní portál a mobilní aplikace, určená k vyhledávání nabídky a poptávky práce, brigád a výpomocí v blízkém okolí. Aplikace nabízí celou řadu chytrých funkcí, propojení s kalendářem, vyhledávání v okolí a ověření telefonem.

Důvod vzniku

První náznaky aplikace vznikly již v roce 2017, kdy byl vytvořen první prototyp aplikace se základní myšlenkou. Tento prototyp byl následně publikován a v roce 2021 stažen z AppStore a Google Play. Aktuální verze aplikace z roku 2022 je vytvořena podle kritérií, které byly specifikovány předcházejícím prototypem a analýzou trhu spolu s pravidelnými konzultacemi o myšlence a využití aplikace se zakladateli.

Aplikace si klade za cíl zjednodušit hledání práce, brigád a krátkodobých výpomocí v blízkém okolí. Hlavní myšlenkou jsou krátkodobé výpomoci, kdy se nejedná o krátkodobě opakovanou akci jako je brigáda, ale jednorázovou výpomoc. Jako příklad lze uvést vyklízení / stěhování firem, kdy firma potřebuje každou volnou ruku, které může během víkendu pomoci.

Zdeněk Skopal, zakladatel myšlenky aplikace LetJob

Vývoj

Aplikace je primárně vyvíjena pro platformu iOS, která umožňuje implementovat jednoduché ovládání a propracované UX prvky tak, aby uživatel měl z používání aplikace co nejlepší zážitek. Stejný postup je uplatňován pro platformu Android, kde je dodržován styl Material Designu a oproti iOS zde bylo ustoupeno od určitých prvků, které v Android zařízení uživatel nenalezne.

V průběhu prvních aktualizací aplikace, byla aplikace obohacena o možnost vícejazyčnosti ovládacích prvků aplikace a možnosti přihlašování skrze e-mail, Apple Sign In, Google nebo Facebook.

Vývoj aplikace stále probíhá. Každý měsíc se aplikaci mírně vylepšovat a postupně přidávat více lepších a užitečných funkcí.

Ukázka aplikace

Jakub Josef Forman

Jakub Josef Forman

Jsem Jakub Josef Forman. Spoluzakladatel awwwesome.cz, kde pracuji spolu s kolegy na splnění vašich digitálních snů v oblasti mobilních aplikací, webů, e-shopů a UI/UX designu. Více si o mně můžete přečíst na webu jakubforman.eu.
Čas
7 měsíců
Tým
2
Platformy
iOS, Android, Web
Domovská stránka

Použité technologie

Pro vytvoření tohoto projektu jsme použili tyto nástroje. Tyto nástroje byly použity jak pro návrh, prototyp a testování projektu, ale i pro administraci, backend a frontend.

Nástroje

Firebase
Firebase
Algolia
Algolia
Google Maps
Google Maps
Google Cloud
Google Cloud
Docker
Docker
GitHub
GitHub
Ionic
Ionic
Capacitor
Capacitor

Design

Figma
Figma

Testování

Firebase
Firebase
TestFlight
TestFlight
GitHub
GitHub

Vydání

PWA
PWA
App Store
App Store
Google Play
Google Play

Další projekty

Prozkoumejte naše další projekty, který jsme vytvořili a na kterých se podílíme.

Staňte se naším klientem

Nabízíme rozsáhlé portfolio služeb pod jednou virtuální střechou. Nemusíte tak spolupracovat s více agenturami.

Správa webů

Nabízíme servis a správu nejenom webů a e-shopů.

Předělání webových stránek pro firmu Making World Beautiful.

Internetový e-shop zabývající se finálním zpracováním, tiskem fotografií na zakázku a prodejem fototechniky.

Důvěřují nám klienti a zákazníci z celé České republiky

Nabízíme služby pro malé i velké podniky, které už využilo více jak 30 spokojených klientů.